فکر نمی کنم در دنیا لذتی با در آغوش گرفتن یک کودک تازه متولد شده برابری کند .و لمس انگشتهای کوچولو و حس گرمای بدنش که باعث بیدار شدن تمام غرایز زنانه و مادرانه می شود .

.

دیروز غزل دختر خاله ام به دنیا آمد و امروز کوچکترین نوه مادر بزرگ در آغوش بزرگترینشان بود !

سر راه که می رفتم بیمارستان روزنامه هم گرفتم . آنجا که بودم شروع کردم به زنگ زدن برای آگهی های استخدام . وسطهای کار نی نی که گشنه اش شده بود شروع کرد به گریه کردن و من می بایست داد می زدم تا آن طرف خط صدایم را بشنوند ! وضعیت خنده داری شده بود .

.

عاشق بچه های کوچکم . مخصوصن اگر دختر باشند . جالب است آنقدر همبازی خوبی برای بچه های فامیل هستم که تمامشان من را همسن و سال خودشان می دانند ! از آرزو مردم و هیچ کدام به نگفتند خاله . یادم باشد به این یکی یاد بدهم که خاله صدایم بزند . نه مثل خواهرش عسل ،فقط عادله خشک و خالی !

.

پ.ن.امروز به نیک فکر می کردم .امیدوارم فراموش نشده باشد .

چ.ن. چیزهایی است که آزارم می دهد !!!

/ 16 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روهام

قدم نی نی نو رسيده مبارک... . . بعدشم اين چ.ن. يعنی چی من خيلی درگير اين دو تا حرف اختصاری ام البته ن که همان نوشت است ولی چ چی هست ايا؟ . .

سجاد

به روهام: يحتمل يعني چرت نوشت :دي

بوي بارون، قهوه، سيگار

اول اينكه قدم ني ني تان مبارك باشه بعد هم اينكه جالبه كه بيشتر از بيست سال تلاش كردم تا خواهرزاده ها و برادرزاده ها اسمم را بدون خاله و عمه صدا كنند كه بي نتيجه ماند. حالا ميبينم كساني حسرت شنيدنش را دارند. پس قدر خاله و عمه صدا زدنشان را بدانم

نرگس

من که قبلا تبريکات صميمانه گفتم...ديگه نميگم... فقط می بينم که حس مادری داره فوران ميکنه...بده ادم اين حس رو سرکوب کنه..گفته باشم

نرگس

من به عنوان سخنگوی وبلاگ عادله به روهام و سجاد ميگم وارد اين بحث اين رمز و رموزات نشيد که اخر و عاقبت نداره اما محض اطلاعتون فقط بگم بله منظور چرت نوشته..اما نه به کسر چ که به ضم چ... البته اينو از خودم در اوردم... اما همينيه که هست

خانم نويسنده

عادله خانمی تولد نی نی گولو مبارک باشه انشالله که ساليان سال زير سايه ی والدينش شاد و سلامت زندگی بکنه . پ . ن : چه اسم های زيبايی ( عسل و غزل )

فر

اول سلام دوم مرسی امدين اتاق سربيم .سوم منم عاشق روبه و شازده کوچولوشم و ... . چهارم ۵شنبه يه ني نی به دنيا مياد که اتفاقا دختر خالمه!!!!!!