این سطور را در حالی می نویسم که چشمانم از طرف خستگی می رود که بسته شود و سرگیجه امانم را بریده است و خلاصه اش اینکه :

دارم می میرم !

بدتر از همه این که دو ساعت و نیم در راه بودم تا رسیدم خانه . طفلکی من .

دیروز رفتم آن شرکت خوبه برای مصاحبه . اولش دو تا آقای محترم که یکیشان فکر می کنم حاج آقا بود - چون شکم گنده ای داشت و یک انگشتر عقیق هم به انگشتش بود ! - با من مصاحبه کردند . حاج آقا که از مزایای شرکت می گفت دل من همی تپیدن آغاز نمود و می رفت که منفجر شود . بعد یک خانم آمد و از من تست کامپیوتر گرفت . بعدش گفتند صبر کنم تا خانم فلانی بیاید و دوباره مصاحبه کند و تست مفصل تری بگیرد . که بعد از ساعتی بالاخره نوبت به بنده رسید و ایشان تستهای لازم را اخذ نمودند و سوالهای لازم را پرسیدند و دست آخر فرمودند که تشریف ببرم و منتظر باشم تا خبرم کنند . هییییی .و من چقدر دلم می خواهد که خبرم کنند .

یک شرکت نسبتن خوب هم گفته بود بیا و کارت را شروع کن . که از امروز رفتم و مشغول شدم . جای بدی نیست . مهمتر از همه اینکه روسایش آدمهای فهمیده ای هستند .

ولی من خیلی دلم می خواهد بروم آن شرکت خوبه !

بعد از اینکه کارم قطعی شد باید به فکر خانه باشیم . خداوند به فریاد برسد با این قیمتهای سرسام آور .

.

چ.ن. دیشب دلم برای خانه لک زده بود . آرزو می کردم کاش مامان بود و بغلم می کرد . خوبیش این بود که موقع خواب بود و جعبه دستمال کاغذی در دسترس !

/ 19 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سيدو

اين دلتنگی برای خونه رو خوب می فهمم عادله .

مونيکا

سلام خوبی؟ کار جديد مبارک حالا اميدواريم بری اون خوبتره هم. وای گفتی خدا پدر مادر اونکه دستمال کاغذی رو آفريد بيامرزه

محمد

مگه دوباره رفتی دیار غربت؟ بعدش اینکه طمع نکن! نسبتا خوب هم خوبه دیگه! بعدش با این دوستای ناباب نگرد، آدم تریاک بکشه و هریون بزنه بهتره تا اینکه تو این سرما آیس پک و یخ فرو کنه تو حلقش!!!!!!

خاطره

مهم نيست کجا کار کنی مهم اينه که کارت رو دوست داشته باشی

سيدو

کاره چی شد ؟ شد يا نشد ؟

اریک

اينجا تهرانه دخترک توی تهران کسی کم نمياره . اينو يادت باشه دخترک کسی توی تهران کم نمياره حتی اگه مجبور بشه مثل اون پسره پوليور قرمزه با چند تا حيوون توی يه قفس برای مدتی زندگی کنه

دوست

ايشاالله که اون شرکت خوبه بهت زنگ بزنه و با حقوق ماهی ۱ ميليون بگه بری که بتونی اجاره خونه هم بدی

اوليس

اميدورام كارت درست شه انقذه دلت مي خواد كه از پشت اين صفحه ووبلاگت هم پيداست مي خواي اونجا كار كني! در نتيجه اميدوارم كارت درست شه!

صورتک خيالی

والله اون خانومه از چی تو تست کامپوتر گرفته من که بودم رد بودی که اينقده دلم ميخاد يه کاری داشته باشم که توش هی از دخترا تست بگيرم! فک کن چه شرکتی بشه همه کمر باريک با سينه های سفت~!!

آرمان آريايی

سلام..ايشالا اونجايی که ميخوای برت دارن..مزاياش چی بود حالا؟...به اميد فردای روشن برای من٬ تو و تمام مردم دنيا