دیروز اون آقای باشخصیت که از قضا برادر کوچیکه یکی از دوستان دانشگاهیمه زنگ زد . می گفت موبایلش از دستش افتاده بوده و رفته زیر ماشین و صفحش شکسته و نمی تونسته شماره منو بخونه . بعدشم فکر می کرده شماره رو فقط رو گوشی داره تا اینکه بالاخره فهمیده روی سیم کارتش هم سیو بوده . خلاصه دوباره در مورد کار صحبت کردیم . ظاهرن یه کارگاه تولید کابینت ام دی اف هم داره . می خواد روی در کابینتها رو موزاییک کار کنم . برای امروز بعد از ظهر قرار گذاشتیم که برم و با هم حضوری صحبت کنیم . جوان مودب ، خوش قیافه و بلند بالاییه . و البته خوش صحبت ! از حدود یک ساعت و نیم که اونجا بودم یک ساعت و ربعش رو اون صحبت می کرد . قرار شد که برای نمونه روی در قسمت آبچکان ظرفشویی کار کنم و بجای کاشی از خود ام دی اف استفاده کنیم . فکر می کنم کار جدید و جالبی بشه .خود من بیشتر ذوق زده شدم . دلم می خواد زودتر شروع کنم و ببینم آخر کار چطوری در میاد . یه سی هم از کارهای خودم و عکسهایی که از اینترنت گرفته بودم و میشه داخل ساختمان اجرا کرد بهش دادم تا به مشتریهاش نشون بده . ظاهرن یک ماه دیگه هم آموزشگاهش رو افتتاح می کنه . خودش قراره پیکر تراشی تدریس کنه و من هم موزاییک .

در ضمن تصمیم گرفتم عکسهای کارهای جدید رو توی وبلاگ موزاییک بذارم و نظرتون رو در موردش بدونم .

.

پ.ن.: اینهمه خودمو تیکه تیکه می کردم که ادیبانه بنویسم و حالا یکی مثل محمد آجر پاره پیدا میشه و میگه سبک نوشتنت خنده دار بود . واقعن که !!!

الان با این سبک جدید مثل اینه که با تاپ و شلوارک جلوی مهمون نشسته باشم . البته احساس راحتی می کنم ولی خوب یه جوراییه ! : )

/ 20 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیدو

چشم ! خوب چرا اینطوری نیگام میکنی .یکبار من حالا مودب شدم.

سیدو

هی خانم خانما عکسها باز نمیشه . دوم هم اینکه باشه رمز گشایی نکردی![نیشخند] خوب من خودم می فهمم چون باهوشم .

سیدو

الان چن تایی اش باز شد و دیدم یک رستوران تو فرشتههستش به اسم اروند . که روی دیوارهایش بیرون و از داخل از این نقاشی موزاییک ها کار شده و خیلی زیباست. من که خیلی دوست دارم . اگه یک روزی خواستم واسه خونه خودم از اینها کار کنم میام سراغت . حالا برو دعا کن من پولدار شم !

ترانه

چه تشبیه بامزه ای.حالا برای من که بیشتر موقعها اینطوری نوشتم برعکسه.من فقط وقتی خیلی احساساتی میشم اونجوری مینویسم. بعد هم برات خیلی خوشحالم. خیلی دوست دارم عکس کارهایی رو که گفتی توی وبلاگت ببینم.موفق باشی.[لبخند]

پیوست

جو نگيره ها! همين‌قدر كشف حجاب بسه! نگارش كه مثل روند حجاب از اول انقلاب تا اكنون نيست كه! چند تا عكس از كارهات بذار ما هم ببينيم.

سعید

به به... به به گـــل بود به سبـــزه آراسته شد ببینم اینجا همان جای سابق است ؟ [سوال][نیشخند]وبلاگتان توپ تــر شد [دست][تایید] رنگ آبی وسبز رنگ زندگیست وشادی من که میگم هر طور که می نویسید مهم نیست مهم اینکه بی ریا و دلنشین وبا صفا می نویسید [تایید] راستی خودم اول شدم در کنکور یک سئوالی خوب دیگه !!! العاقل فی الاشاره [چشمک] حالا دیگه هر کی گفت نوشته هایتان ریز درشت یا ..... بفرستیدش پیش خودم بهش یک عینک بدم !!!! [عینک]اما راجع به مطلب دیگه این پست باید بگم که خیلی مراقب باشید من که فکر نمی کنم به همین راحتی که شما میگید باشه در مورد آن آقای.... میگم خیلی از مشکلات در ابتدا به این صورت نمایان می شود خوب دیگه فکر میکنم شما خودتان بهتر متوجه قضایا بشید تا بقیه ولی مواظب خودتان باشید از ما گفتن بود ...راستی وبلاگ موزائیک مال خودتان است ؟ [سوال]من سری هم آنجا زدم ولی دو عکس آخر دیده نمیشه [ناراحت]البته عکسهای دیگه را میشه دید ولی دوعکس آخر را نه!! که فکر می کنم مشکل از طرف وبلاگ شماست اما مطلب آخر این چند روز من غایب بودم به اینجا سر نزدم خیلی فعال شدید آ.. آفرین [دست][دست]هر روز یک مطلب !! باور کردنی نیست خ

سعید

چرا این قسمت آخرتو متن پائین جا افتاد؟؟خوب دوباره نوشتم ...باور کردنی نیست خوب شاد باشید روز خوش [گل][گل]

سعید

چرا این قسمت آخرتو متن پائین جا افتاد؟؟خوب دوباره نوشتم ...باور کردنی نیست خوب شاد باشید روز خوش [گل][گل]

سعید

ببینم اینجا مگه تو وبلاگتان دستگاه فتو کپی هم دارید ؟؟!!!!!!

محمد

یه کامنت برای اینجا نوشته بودم به چه بلند بالایی که قبل از پابلیش برق رفت. حالا یادم نمیاد چی بود! برم فکر کنم بر می‌گردم