در وضعیت پیله کرم ابریشم هستم .

این اصطلاح ( که خودم مخترعش هستم ) یعنی آن حالتهایی که هر انسانی در طول زندگی اش ممکن است بارها دچارش شود . نوعی دگر دیسی . وقتهایی که لازم است پیله ای ابریشمین به دور خودت بتنی و آن وقت شروع کنی به بازسازی و تغییر . اما این کاملن به تو بستگی دارد که آنچه که سر از پیله بیرون می آورد یک پروانه مسحور کننده باشد و یا شب پره ای بی مایه .

حالتی را که الان در آن هستم ، دوست دارم . احساس می کنم کم کم نگرشم به همه چیز عوض می شود . نوعی بلوغ که همیشه به دنبالش بوده ام .

خوشحالم از اینکه این روزها اینهمه شادم و آن را می پراکنم . بهار همیشه برایم دوست داشتنی و سرشار بوده است .

.

امروز بجای اینکه در خانه و روی تختم کتابم را بخوانم ، آن را برداشتم و رفتم پارک . چمنها را زده بودند و باد بویش را روی صورتم می سراند . باغبان به گلها آب می داد و گاه گاهی قطراتی مهمانم می کرد . سابق بر این امکان نداشت که تنهایی بروم پارک چه برسد به اینکه یک ساعتی بنشینم و کتاب بخوانم . ولی امروز از تمام دقایقی که آنجا بودم لذت بردم .

روز فوق العاده ای بود .

/ 20 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدرضا

سلام با کتاب خوندن تو پارک موافقم.البته اگه این معتادا بزارن.باید یه پلاکارد بنویسم بدین مضمون: نه کبریت دارم نه آتیش نه سیگار نه ساعت!موبایلم هم قطعه با تشکر کرکس پیر!

آلفو

[لبخند]پارک. بو. دوست داشتنی ست... [ناراحت]همیشه دلت را به خدا ده که از حس دلتنگی به او می رسی... [چشمک]

فرهاد

سلام ..چطوری ؟ موزائیکها خوبن؟[چشمک] میبینم که توی پارک میری و تیریپ روشنفکری و اینا میذاری؟! موفق باشی دوست من

مونیکا

راست می گی این حالت زیاد پیش میاد ولی من اصلا موافق نیستم که شب پره شدن بد باشهچون دوستش دارم .فکر کنم مهم اینه که زنده بیرون بیای و بتونی پرواز کنی خانم من به شدت به اون یکساعت خلوتت حسودیمان شد [چشمک]

ایلیاد

هنوز تو پیله ای مادر[نیشخند]

ایلیاد

حالا خدائیش تو پارک تنها بودی[چشمک] اگه واقعا اینطوریه که میگی اقلا بگو کدوم پارک میری[شیطان]

امیر

خوب میفهمم توی پیله بودن یعنی چه...چشم انتظار ظهور یه پروانه مشتی رنگارنگم

شهره

سلام دختر جان کجایی پس می ری پارک !!می گم کم پیدایی /در هر صورت بعد از در امدن از پیله بدون شک این چیزی که الان هستی نخواهی بود .و از انجا که رو به رشد هستی جتما ....می شی .اگر گفتی چی می شی ؟بذار دوستات بگن کلی نظر خواهی گرفت .

محمد جواد شکری

سلام... امیدوارم زودتر پروانه خوشگلی بشه و از پیله بیرون بیای!