دیروز پسر خاله کوچکم بچه گربه ای را پیدا کرده بود و از آنجایی که می دانست من عاشق پیشی ! هستم آورده بود تا ببینمش . یک بچه گربه کوچولوی وحشت زده که دنبال گوشه ای بود تا پنهان شود .خدا می داند چقدر دلم برایش سوخت .نمی دانم دست کدام سرنوشت او را از مادرش جدا کرده بود تا بشود بازیچه این و آن . دادم که ببرندش . بعد آمدم و گریه کردم . آنقدر تا وقتی که آرام شدم .

یاد تو افتاده بودم ...

.

.

.

ت.ن.1( توضیح نوشت ) :بازی الفبای وبلاگ نویسی پست قبل جنبه طنز داشت . نمی دانم چرا جمله آخر بند چهارمش را عده ای جدی گرفته بودند ؟!

.

ت.ن.2 :می گویند ما هر وقت به اینجا می آییم تو مشغول بازی هستی ! از همینجا اعلام می کنم تا اطلاع ثانوی هیچ دعوت به بازی را قبول نخواهم کرد .لطفن اصرار نفرمایید .

/ 32 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عاطفه

چر اعزيزم ناراحتی و به قول تو که احتمالا اشتباه تایپی بود سه جوری هستی؟ بابا من که شوخی کردم و چون کسی ما رو بازی نمی ده حالا يه چيزی راجع به بازی گفتيم بعدشم مطمئن شو فعلا قصد قيمه قرمه تو ندارم عزيز

عادله

ای دو محمد کامنت دونی من چت روم شما دو تا نيست به خدا !

روهام

وااای چقدر پيشی شدی الان! من الان يه رمان دارم می خونم که يکی از شخصيت هاش به اسم جانی واکر گربه ها رو می گيره و سرشون رو می بره و روحشون رو تقديم می کنه به يه فلوت سحر آميز اگه اونو بخونی ديگه عمرا گريه ت بند بياد عادله جان.

روهام

تازشم توی رمان آئورا هم شخصيت پير زنه وقتی جوون تر بود جنون گربه ازاری داشت اونا رو شکنجه می داد.. تازشم ما تو محل قديممون که بوديم يه پسره گربه می گرفت بعد می برد از تير دوازه زمين خاکی اونها حلقه اويز می کرد... ولی من و خانواده شخصا جانور دوست هستیم من يه سگ ژرمن داشتم به اسم پوشکين و يه گربه گل منگلی به نام نصرت!

مونيکا

اوا خاک به سرم هوو جون ياد کی افتادی؟حاجی می بينه فکر ناجوور می کنه ياد من نيوفتادی که؟

ماکان

خوب اگه گريه کردنت برای وطن طنز بوده واسه به گربه طنز نيست!

شاه رخ

به من گفتی که دل دریا کن ای دوست . . .

مرجان

گاهی فکر می کنم اگه پولدار بشم يه مرکز نگه داری از گربه های بی سرپرست و بد سرپرست تاسيس کنم.... بچه گربه ها....گربه های مريض...گربه های گشنه.هي! دیگه نگو

چهار ستاره مانده به صبح

عادله جان من يكي، شما را در هر حال و عمل و فكري كه ببينم (اگر غم و غصه و مصيبت و تنهايي و اين حرف ها نباشد) حال مي كنم. شاد بماني