نمی دانم می توانم بگویم آخیش یا نه ؟

بالاخره تمام شد . البته کلی کار دیگر مانده است برای هفته بعد ولی بالاخره شاخ غول شکسته شد . این روزهای آخر که فشار کار هم زیاد شده بود ، اعصاب منهم شدیدن متشنج شده بود . رئیسم هم که یک آدم عصبی تا قسمتی دیوانه است بد جوری روی نروم بود . یک ماه است که در این شرکت استخدام شده ام اما به اندازه تمام آن سه سالی که در شرکت قبلی کار می کردم تجربه بدست آورده ام .

.

در این چهار روز کنفرانس بیش از پیش به این نتیجه رسیدم که هیچ کدام از ما ایرانی ها قصد اصلاح خود و مملکتمان را نداریم . بله نداریم . تعارف که با خودمان نداریم . استاد از آخرین روشهای مدیریت منابع انسانی و یا بازاریابی می گفت و مدیران محترم خواب بودند و در آخر در برگه های نظر خواهیشان نوشته بودند این روشها برای کشور ما مناسب نیست !

استادی که آورده بودیم ساکن دبی بود . وقتی از امکانات دوبی می گفت دهان ما باز مانده بود . آخرش گفت : مثل یک رویا به نظر میرسه نه ؟ ! او هم فهمیده بود ما ایرانیها قرنها مانده تا به جایی برسیم که آنها رسیده اند . حالا آقایان می آیند و می نویسند : پوشش خانمها و آقایان برگزار کننده سمینار ضعیف بود !!!

.

مامان از هفته پیش آمده و اینجاست . خواهرک هم دیروز آمد . این روزها خوش می گذرد . ملک کذایی بالاخره فروخته شد . هرچند بسیار کمتر از ارزش واقعی اش .ولی باز جای شکرش باقی است . که کمی از دغدغه ها کم می شود . احتمالن از هفته دیگر می رویم سراغ پیدا کردن خانه . تو هم که سر و سامانی گرفتی .

شاید روزهای خوب کم کم دارند از راه می رسند ...

/ 36 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهشاد

اصلاح که هيچی بيشتر قصد خراب کردن داريم... متاسفانه اميدوارم اين چنين باشد برايت... روزهای خوب خوب ...

الهام

خوب خدا رو شکر روزهای خوبی را می گذرانيد خصوصا که با ايام دهه ی فجر مصادف است!!! دهه ی فجر مبارک بروزم

شمينللی

پوشش ضعيف بود ؟ خب تو اين يه قلم ٬ لااقل ماها هيچوقت فک نکنم به هيچ کجا برسيم . عادله عزيز ٬ تو همون تجربه کاری و سابقه و اين هارو بچسب ٬ باقيش مهم نيست . البته اين جور که مشخصه و تو داری حرکت ميکنی ٬ سر سال نشده جای رييس رو خواهی گرفت .

روهام

به سلامتی داری کم کم مرد می شی! احسنت! درباره اينکه ما ايرانی جماعت درست بشو نيستيم عرضم محضر انورتون که مشکل ما اينه که عقل نداريم يعنی عقلانيت توی زندگی ما نقشش اندازه يه ليوان چايی در روز هم نيست.

مونيکا

تو هم سر و سامان گرفتی؟؟؟؟؟ هوو جان به جان خودم بخوای تنها تنها شوور کنی و زيرآبی بری ميام خودمو از بالای برج ميلاد هل ميدم پايين ها عادله خان تغيير کردی خانم گل تغيير کردی

محمدرضا

سلام دوست جان. بابا دست ما جوونای زير آفتاب و بيکارم بگير.

آرمان آريايی

خدا رييس ديوانه نصيب هيچکس نکنه که مايه بدبختيه!...به اميد فردای روشن برای من٬ تو و تمام مردم دنيا

عاطفه

سلام عادله جان. بالاخره فرصتی شد بيام اينجا. هميشه پر تجربه و پر کار باشی البته با تنی سالم و روحی شاد که ادم با کار رشد م يکنه و خودشو می شناسه. راستی ولی من بيکار شدم