امروز به وبلاگ هر کس سر می زنی یلدایی است . بدین مناسبت گفتیم ماهم از قافله عقب نمانیم .

یلدای یارسال خانه عمه مریم بودیم . چقدر زود می گذرد . هنوز چیزهایی را که خوردیم یادم است . شاید هم بخاطر انهمه عکس باشد که گرفتیم و باعث شد خاطره اش بیشتر در ذهنم بماند . آن شب مامان برایم فال گرفت . درست یادم نمی آید چه بود ولی یادم هست که عمه کوچکه که آن موقع هنوز شوهر نکرده بود پرید و بغلم کرد .لابد بس که خوب آمد . خوب آن روزها حال خوشی نداشتم .همه نگرانم بودند . بعدش هم یادم نیست بابا قصه گفت یا نه .کلی هم با جوجه تیغی ناز پسر عمه عکس گرفتم . عاشقش شده بوم . حیف که بعدش گم شد .

اوه . یک چیز دیگر هم یادم آمد . آن روزها درگیر مسئله خواستگاری خواهرک هم بودیم . چه روزهایی بود . چه نگرانیهای بی خودی داشتم .

عجیب است که اینهمه چیزهای کوچک و ظاهرن کم اهمیت بعد از مدتی خاطره می شوند . و دل تنگ چیزهایی می شویم که گمان می کنیم دیگر ارزشی برایمان ندارند . چرا این طور است ؟

.

دیروز با مامان حرف می زدم . می گوید :مبارکه چتر خریدی ! و من به تعجب سر انگشت گزان ، که از کجا فهمیده است . و بعد شصتم خبردار شد که بعله خواهرک اینجا را می خواند و اخبار بنده را گزارش می دهد .

آهای دخترک سرت به درست باشه . مگه تو امسال فوق نداری . یعنی چی که میای وبگردی می کنی . هان ؟؟؟؟؟؟؟

.

خیلی دلم می خواهد بدانم یلدای سال بعد کجا هستم و چه می کنم و حال و روزم چگونه است .خوب است که این وبلاگ همه چیز را ثبت می کند . واقعن خوب است .

.

اینهم کرم حضرت حافظ :

دوستان دختر رز توبه ز مستوری کرد 

شد سوی محتسب و کار به دستوری کرد

آمد از پرده به مجلس عرقش پاک کنید

 تا نگویند حرفان که چرا دوری کرد

مژدگانی بده ای دل که دگر مطرب عشق

 راه مستانه زد و چاره مخموری کرد

.

امروز روز خوبی بود . عاشق همچین روزهایی هستم .به تو هم خوش گذشت ؟

/ 44 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

سلام خوش به حالتون !

صورتک خيالی

يلدای سال ديگه انشالله يه يلدا هم داشته باشم برا اون شب امسال يکمی دلتنگی کرديم! تو هم يه پلدا گيرت بياد ما که بخيل نيستيم!

نرگس

اصلا خيال نکنی من اومدم اينجا به هوای اينکه يه پست جديد بخونما..اصلا خيال نکنی يه وقتی... هيچم نگران حالت نيستم..اصلا هم دلم برات تنگ نشده... اصلا هم دوست ندارم بگم يه پست جديد بنويس... فکر هم نکنی من يه روده راست تو شکمم نيست ها پی نوشت: يه دالی بکن فقط بدونيم در قيد حياتی

شاه رخ

ما هم يلدای خوب يداشتيم جای شما خالی خوش گذشت ولی نوشتن نداشت !

نارسيس

يلدای پارسال در خانه بودم.. با پدر و مادر و خواهر و برادرم.. يلدای امسال هم در همان خانه بودم.. بدون پدر و مادر و خواهر و برادرم! خدارا شکر! ما که قانعيم!

آرمان آريايی

سلام..ما که ۲ تا يلداست منزل بيتوته ميکنيم!...به اميد فردای روشن برای من٬ تو و تمام مردم دنيا

نرگس

ولايت خوش ميگذره ديگه؟؟؟

مونيکا

توام که نيستی هوو جان عيدت مبارک بابا مثلا من سيدم بايد تو بيای تبريک بگی

رها

ما سر نزنیم شما هم سر نمی زنی نه؟