باررانکیایی های محبوب من

مارکز و شکیرا تنها انسانهایی هستند که از ته دل آرزو می کردم جای یکیشان بودم . فرقی هم نمی کند کدامشان . یعنی اگر قرار بود که یک بار دیگر به دنیا بیاییم ، عاجزانه از حضرت خدا می خواستم که مرا جای یکی از آنها خلق کند . البته نمی دانم آن موقع تغییر جنسیت امکان خواهد داشت یا نه ؟

.

یک گونی ، فیلم به دستم رسیده است که چند روزی است شده است سرگرمی ام . در بینشان فیلم عشق سالهای وبا هم بود .امروز با خواهرک نشستیم به تماشا .

مثل تمام کتابهایی که تبدیل به فیلم می شوند به هیچ وجه حس و حال کتاب را  زنده نکرد و نمی دانم اگر توضیحات من نبود خواهرک می توانست از موضوع سر در آورد یا نه ؟ انتخاب هنر پیشه ها هم به نظرم اصلن جالب نبود . تنها نکته مثبتش صدای شکیرا بعنوان خواننده فیلم بود . آنهم کوتاه و گذرا .

به نظرم کارگردانها نباید هیچ کتاب معروفی را قبل از آنکه فیلمش را بسازند ،بخوانند  !

خلاصه اینکه من دیگر هیچ کتاب فیلم شده ای را نخواهم دید .

.

.

.

چ.ن. :احساس گیر افتادگی دارم !!!

/ 18 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عاطفه

دیشب همه چی پیدا شد الا کیک. اونم فقط به خاطر گل روی تو که نبودی... اما اینکه می خوای جای کسی دیگه باشی حضور انورت عرض کنم که یه آف لاین داشتم که اگه می خوای دنیای اطرافت تغییر کنه باید خودت تغییر کنی! یعنی بری توی یه سطح دیگه آگاهی. ولی این چه ربطی به شکیرا شدن داشت نمی دونم[ناراحت] غصه نخور عادله جون خودم شفاعتتو پیش عموم عباس و بابام حسین می کنم شاشد فرجی شد روز محشر[نیشخند]

شمینللی

گونی گونی فیلم میگیری ؟![چشمک] شکیرا هم باحاله . [زبان] مارکز ؟! دوست داری ؟! [عینک]

عادله

به آیدین : قسم من شامل وبلاگهای کتاب شده نبود ها ! در ضمن نمیدونم چطور می خوای کوبریک رو از قبر بکشی بیرون که برات فیلم بسازه ![نیشخند]

سیدو

عکسه خیلی بانمک بود و بعد دارم به همه یاین تناقض های که در همه ی ما بیداد میکنه فک میکنم . ---- در مورد تغییر جنسیت هم که اگه قرار باشه دفعه یبعد هم زن دنیا بیام خیلی نامردیه !

امیر

چه عنوان باحالی داشت پستت...منم پایم

حسام

سلام. حال شما؟ دوست عزیز به روزم. خوشحال می شم تشریف بایرید. موفق باشید[گل]

سین یک بانو

ببخشید فیلمهاتون فروشیه ...؟ یعنی بادبادک باز رو نبینیم ...؟

سین یک بانو

ببخشید فیلمهاتون فروشیه ...؟ یعنی بادبادک باز رو نبینیم ...؟

پدر

واسه شکیرا بودن باید از خیلی چیزها بگذری که در شان شما نیست...[نیشخند]