بعد از آن دعوای دو هفته پیش با دخترک همکارم و بعد از اینکه به او گفتم : بیشین بینیم با !!! حالا رابطه مان آنقدر خوب شده است که کمی نگران کننده به نظر می رسد . حتی به همدیگر لبخندهای محبت آمیزهم می زنیم . البته از من بعید نیست . تخصص فراوانی دارم در اینکه با دشمنانم دوست شوم و تازه رفیق جان جانی هم بشویم !

.

حالا که تب برگزاری سمینار خوابیده است به طرز وحشتناکی بیکار شده ام . از اینکه بیکار بمانم و چشمم به ساعت باشد که وقت کی می گذرد بیزارم . بسکه من کارمند مثبتی می باشم .

.

می گویند دهمه فجر است . جالب است . برای صرفه جویی در مصرف برق از چراغانی کردن خیابانها چشم پوشی کرده اند و عوضش تا دلتان بخواهد برنامه های تلویزیون جذاب و هیجان انگیز شده است ! دیگر چه می خواهید بهتر از این ؟

.

آن موقع ها که بچه بودیم عشقمان بود که دهه فجر برسد . چون در این ده روز کلن درس تعطیل بود و همه اش سینما بود و جشن و نمایشگاه و خلاصه هر چیزی غیر از درس و معلم و کلاس . الان هم همینطور است ؟

.

به سلامتی موشک هم که در کردیم و خلاصه دیگر خیلی داریم با کلاس می شویم .ماشالا ماشالا !

.

خوب دیگه چه خبر ؟

 

/ 38 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عادله

به اريک : علتش شايد اين باشه که من خوندن رو با رمانهای روسی شروع کردم . در اين مورد شايد بايد ممنون پدر جان باشم و گرايشاتشان !

عادله

به هيچ کس : به احتمال زياد حق با توئه عزيزم . چيزی که خيليها ازش بيخبرن اينه که من مي تونم خيلی خطرناک باشم ! فقط احتياج به زمينه مناسب دارم عزیزم !!!

شهاب

این قافله تا به حشر لنگ است البته با کلی آذین موشک و چراغانی

burp

چه جور هم در کرديم

آرش

درود... خوبی ؟ من و که فراموش نکردی؟! ارخشه بالاخره بعد از مدتها به روز شد... در این پست جدید یک درخواست کردم امیدوارم که امسال با ما همراه باشی... منتظره حضورت هستم... تا بعد...

شهره

سلام موشک رسيد به مقصد؟ مقصد ديار قدس !!!!!!!!! من هستم تو کجايی چند دفعه امدم برات هم ياد داشت گذاشتم ولی تو گرفتار بودی عيبی نداره دختران اين نسل مجردند و گرفتار کار ..اگر جای ما بودید چه می کردید چیز غریبی است ؟؟؟؟