باز این ترانه را گوش می دهم و باز با خودم فکر می کنم تعبیری قشنگ تر از این در دنیا برای عشق می تواند وجود داشته باشد ؟

دل عاشق مثال گرگ گشنه است

که گرگ از هی هی چوپان نترسد

.

خانم ع. ( که از این پس به من کمک خواهد کرد ) معتقد است تغییر وضعیت زندگی مرا سر در گم کرده است .

پیش خودم فکر می کنم کاش همه مثل خانم ع. می فهمیدند آدم چه مرگش است .

.

می دانم وبلاگم از روزهای اوج خود و زمانی که به قول امیر حسین هر پست بلافاصله بعد از آپ شدن 35 تا کامنت داشت ، دور شده است .همانطور که به قول آقا پسر 17 ساله ای ! که خواننده اینجاست تازگیها مزخرف می نویسم ، اما امیدم به گذر زمان است که بر هر دردی مرهم است .

.

سال جدید را در حالی آغاز خواهم کرد که در نوعی خواب و بیداری به سر می برم . مثل آنهایی که در خواب راه می روند . حرف می زنند و ...

 

 

/ 22 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

البته اینکه خودت هم کم کار شدی بی اثر نبوده!

محمد

ولی خداییش یاد موکس شکارچی بخیر! دیروز برای مطلبم داشتم تو گوگل دنبال عکس سیبیل می‌گشتم یکدفعه رسیدم به عکس محمد! یه یادآوری‌ای شد که برم ببینم زنده‌س، چکارس؟

محمدرضا

سلام یادش به خیر غوغایی تو کامنت دونی ت بود از اون مکالمه ت با دوستت خوشم اومد خیلی خوب فرستادن علامت کیس رو شرح دادی کیه که بفهمه البته!

سیدو

روزهای اوج . عادله این حرفها بین خودمان بماند . اما بعد از 6 سال وبلاگ نویسی دیگه برام تعداد کامنتهام مهم نیست . چیزهای که تو کامنتهاست بیشتر دوست دارم و می پسندم . همین چند نفری که دوسشون دارم و باهاشون حال میکنم به واقع . گرفتی چی میگم یا نه عادله جووووووووووووووووونم .

سیدو

می خواستم برات خصوصی بفرستم اما خصوصی دون این پرشن خراب شده دیگه . [زبان]

سیدو

امیدوارم خونه حسابی بهت خوش بگذره و دلی از عزا در بیاری .

سیدو

بووووووووووووووووس یادم رفته بود بفرستم . [ماچ] خوب نه من برای فرستادن این ایکون نه رنگ به رنگ میشم نه سختمه و نه هیچ چیه دیگه . [نیشخند]

عادله

سیدو منظورم از روزهای اوج البته تعداد کامنتها نبود . منظورم بیشتر مطالب وبلاگم بود ...

جوجو

عادله جان خیلی از ماها تو فشار کاری و بی حوصلگی خاصی که از عواقب این فشاره از خوب نوشتن افتادیم. تو بنویس حتی اگه متهم به مزخرف نوشتن بشی.