به نظرم بی خود خودتان را خسته می کنید . چیزی عوض نشده است که . همان حرفهای همیشگی . حالا عالیجنابان آمده اند و مکتوبش کرده اند .

اصلن مگر چیزی هم عوض شده است ؟ کدام مردی که دلش می شنگد را سراغ دارید که بعد از این که شلوارش دوتا شد و هوای عیالات جدید به سرش زد ، خواسته اش را عملی نکرد ؟ گرفتن اجازه حاج خانم مگر کاری دارد ؟ مایه اش یک شلاق است و تهدید به طلاق . تازه این هم روش از ما بهتران است که دستشان به دهنشان می رسد و آنقدر داردند که دهان مردم را ببندند . وگرنه این پاپتی ها که صیغه و ازدواج موقت هم سرشان نمی شود و کار خود را می کنند و حالش را می برند .

آقایان روشنفکر دلسوزی هم که شده اند کاسه داغتر از آش و سنگ زنان را به سینه می زنند اما سوار ماشین که میشوند تمام روشنفکریهایشان از یادشان می رود و وقتی می بینند راننده ماشین جلویی زن است به هر قیمتی که شده می خواهد از آن سبقت بگیرند و فرهنگ لغات فحشهایشان را برای پیدا کردن کلمه مناسب زیر و رو می کنند ، می خواهم بگویم دستتان درد نکند اما چرا گلویتان را جر می دهید برای بدیهیات .

اصلن جور دیگری هم مگر می شود تصور کرد . هزاران سال است داریم با سازتان می رقصیم . یک روز می آیید و برایمان حکم می کنید که سرتاپایمان را بپوشانیم . می گوییم چشم . بعدش امر می کنید که نه کافی نیست . چشمها هم نباید دیده شود . از مغز سر تا نوک پایمان را گل میگیرید که مبادا چشم نامحرم به مالتان بیفتد و از دستتان بقاپدش . روز دیگر هزار جور دلیل و مدرک علمی و روانشناسانه می آورید که نه . زن باید آزاد باشد - هر چه لوند تر بهتر - لباسهایمان می شود کوتاهترو کوتاهتر. تنگترو تنگتر . صکثی ترو صکثی تر .

امار قبلولیمان در کنکور بالا می رود ، آگهی روزنامه ها را که نگاه می کنی همه به دنبال خانم آراسته ! هستند اما نمی دانم چرا دستمزد 3 تایمان را که رویهم بگذاری به زور می شود یکی شما .

پس بیایید خودمان را خسته نکنیم .بیایید بلوتوثهایمان را قسمت کنیم و موقع مسواک زدن شیر آب را باز بگذاریم و لعنت بفرستیم بر جد و آباد اعراب و سردمداران جنگهای صلیبی !  

/ 25 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیدو

اوه من چه عقب موندم .

سیدو

اره عادله جوووووووووووووووونم با این یکی موافقم . به جون خودم و خودت که موافقم از ته ته دلم .

محمد

هرچقدر بگی عصبانی نیستی تابلو هستش که بد عصبانی شدی. موقعی هم که عصبانیمیشی بامزه مینویسی. ضمنا" دو تا موضوع مختلف را مغلطه نکن کی هست که منکر این باشه که رانندگی اکثر خانومها فاجعه هستش؟.تاکید میکنم اکثر خانومها نه تمامی آنها. پاینده باشید. پ.ن. زندگی در ایران خیلی لذت بخشه[چشمک][

عادله

به محمد : حالا که فهمیدی عصبانی ام مراقب خودت باش !

حمید

[گلخواهر دقیقا همینه که می گید من موافقم که مردان در باره کار زنان نظر ندن و اساسا خوشم نمیاد از اونایی که تصور می کنن در باره همه چی باید نظر بدن.تازه ذی نفع این قانون مردان.مخلص کلام زیاد سخت نگیر فقط همینه که می گی قانونی ش کردن و سند دار...

نوید

[خنده][خنده][خنده]دیدیم همه چی را عوض کردند منهم همه چی در وبلاگ را عوض کردم.اما مورد مطلب شما فعلا هرکی به هرکی هست عین همان خیبان شده تصمیمگیری.می خواهند سوارمان کنند[لبخند]

ابوالفضل حسینی

شما را به خواندن یک فیلمنامه ی داستانی کوتاه به نام دکل دعوت می کنم . نظرتان برایم ارزشمند است . درود

نوید

بله .چیزی عوض نشده است.همانی که بود علنی تر شد

کسب در آمد

سلام اگه دوست دارید از طریق همین وبلاگ درآمد نسبتا خوبی هم داشته باشی با مراجعه به لینک میتونید یک فروشگاه مجازی در وبلاگتون برپا کنید و انواع کالا از کتاب و مجله و برنامه های کامپیوتری سرگرمی و آموزشی گرفته تا لوازم آرایشی و بهداشتی و زیور آلات رو در آنجا به فروش برسونید و پورسانت خوبی دریافت کنید در ضمن میتونید متناسب با محتوای موضوع وبلاگتون کالا عرضه کنید انتخاب دست شماست شما فقط کافیه به آدرس مراجعه کنید و فرم ها رو پر کتید و بنر ها رو بگیرید و در وبلاگتون قرار بدید لینک کسب در آمد http://www.iranmc.org/AdsAffiliate.php?AdsID=4838 لینک وبلاگ من http://www.tasviretehran.persianblog.ir

شبیخون

سلام دوست عزیز خوشحال میشم وبلاگ نوپای منو ببینی و نظر بدی