مرگش یکی از اتفاقاتی بود که رویم تاثیر زیادی گذاشت . شاید به خاطر نوع از دنیا رفتنش و اینکه آنهمه خوب و دوست داشتنی بود شاید هم به خاطر اینکه در آن زمان اتفاقات بد دیگری هم در زندگی ام افتاد که باعث شد هیچ وقت فراموشش نکنم . عجیب هم هست موقع سفر جلوی ماشین کنار شوهرت نشسته باشی و ناراحت باشی از اینکه پدرت در صندلی عقب نشسته است . بعد بیایی و صندلی عقب بنشینی . کمی با دو بچه ات بازی کنی ، با مادرت حرف بزنی و خوابت ببرد و

دیگر از خواب بیدار نشوی . عجیب است که ماشین منحرف شود و چند بار معلق بزند و آن شش نفردیگرفقط خراشهای سطحی بردارند و آن وقت یک سنگ بیاید و صاف بخورد به صورت تو . طوری که نگذارند مادرت موقع خاکسپاری ببیندت .

حالا بعد از گذشت تقریبن دو سال که می رفت زندگیشان کمی رنگ آرامش به خود ببیند ، امروز خواهرک خبر می دهد که : نسیم تصادف کرده و توی کماست . براش دعا کن !

نسیم دخترک 7 ساله که از آن تصادف لعنتی جان سالم به در برده بود و آنقدر شبیه مادرش بود که همیشه مادر بزرگش را به گریه می انداخت ، الان در کماست و آنقدر حالش بد است که درست نمی دانم دعا کردن به حالش سودی خواهد داشت یا نه . فقط به این دلیل که راننده احمق سرویس مدرسه موقع دنده عقب رفتن یادش رفته بود در آینه نگاه کند و آنقدر سرعت داشته است که تمام بدن نحیف نسیم خرد شده است .

کاش می توانستم بپرسم چرا ؟ ...

/ 24 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خانم نويسنده

عادله خانمی با خوندن اين پست واقعا خشکم زد نميدونم که چی بايد بگم فقط از خداوند می خوام که نسيم کوچولو رو به بزرگی خودش شفا بده و برای هيچ انسانی چه خوب و چه بد از اين مشکلات نخواد آمين .

شمينللی

آره والا . بنده خدا . احمق البته يه کم زيادی مودبانه ست . الاغ به نظرم حق مطلب رو بهتر ادا ميکنه . ولايت چه خبره ؟ همه جای دنيا آسمون خدا همين رنگيه . هم سرماش هم همه چيزش .می دونم که نداری اما اگه ضعف هم داشته باشی اينجا و اونجا فرقی نداره . بشين اين ضعفهای خود ساخته رو از ذهنت پاک کن و يه کم به خودت بهتر نگاه کن .

روهام

چقدر متاسفم عادله جان...

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

به رغم گذشت بیش از 40 روز از بازداشت دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب هنوز از وضعیت نادر احسنی، سعید حبیبی، علی کلایی، مجید اشرف نژاد و پیمان پیران هیچ اطلاعی در دست نیست. آنان تا کنون هیچ تماس تلفنی با خانواده ی خود نداشته اند. همچنین مهدی اله یاری 1 ماه است که با خانواده ی خود تماس تلفنی نداشته است. کمیته ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند نگرانی خود را از وضعیت این دانشجویان اعلام می دارد و تمامی افراد و سازمان های پیگیر آزادی دانشجویان را به لزوم توجه خاص به وضعیت آنان فرا می خواند ------------ برای حمایت از ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود بگذارید

ترانه

سلام عادله جان. خوبی؟ کم پيدا شدی. خيلی وقته که ننوشتی. اميدوارم که همه چيز مرتب باشه. مواظب خودت باش.

شازده خانوم

ميدونی هميشه اتفاقهای بد زندگی درست زمانی اتفاق می افته که انتظارش رو نداری و چنان ضربه ای به روح و روانت میزنه که بارها از خدای خودت دلیلش رو میپرسی

يه آدم كور!

عشق یعنی چه؟ نفرت یعنی چه؟ صبر یعنی چه؟ نذر یعنی چه؟ امید یعنی چه؟ انتقام یعنی چه؟ غرور یعنی چه؟ معجزه یعنی چه؟ *** من منتظر جوابات هستم... جوابمو ميدی ديگه؟

عادله

به آدم کور : نه نميدم !!!

هادی

سلام. تقريبآ همه مطالب صفحه اصلی رو خوندم.خوبه که آدم مسائل روزمره رو از ديد خودش توضيح بده ميتونه يه تجربه خوب باشه واسا اونهايی که باهاش سروکار دارن. از بابت اتفاقی که پيش اومده تاسف ميخورم وبرای سلامتی ايشون دعا ميکنم. از ديدارتون خوشحال ميشم. باميد ديدار.