. این چه مرضی است که وقتی هم حالش نیست ویرت می گیرد که حتمن چیزی بنویسی .آخر یکی نیست بگوید اینجا زن و بچه مردم رد می شوند ، خوبیت ندارد هر چیزی که به دهنت میرسد بگویی.

. احساس عجیبی دارم . مثل وقتهایی که حالت تهوع داری اما -گلاب به رویتان- نمی توانی بالا بیاوری . هی عق می زنی ولی استفراغ نمی کنی . این روزها هر چه می کنم بالا نمی آورم . بدتر از همه اینکه اصلن نمی دانم چه هست که حالم را بد کرده است . با انگشت داخل حلق کردن هم درست نمی شود بی پیر.

 . دلم می خواهد کسی باشدبرای درد دل و چاره جویی. یکی که بفهمد چه می گویی .کسی که همقد خودت باشد و از زاویه دید تو بتواند ببیند نه ذره ای بالاتر نه ذره ای پایین تر .مدتهاست که با کسی درد دل نکرده ام. خفه ام نکند خیلی است .

. ستار ویدیوی دارد با این ترانه :ای عاشقان ای عاشقان گلایه دارم از جهان ...

عده ای زن و مرد و پیر و جوان را نشان می دهد که خیره شده اند به دوربین .دوربین که نه . جایی نامعلوم که معلوم نیست کجاست . آرزوهایی که هرگز به آن نرسیده اند . یا عزیزانی که رفته اند و هرگز برنگشته اند . آدمهای مختلف .سیاه، سفید، زن ، مرد ، پیر جوان.آدمهایی که ته چشمهایشان اندوه موج می زند . که آنقدر زجر کشیده اند که تصور اینکه آنها هم می توانند بخندند مشکل است . اما با تغییر روند ترانه از غمگین به شاد چهره هایشان باز می شود . ابتدا یک لبخند کمرنگ می زنند که بعد تبدیل می شود به قهقهه. فکر می کنم : زندگی همین است و انسان فراموشکار...

.

ع.ن.(عذر نوشت ):اگر پست امشب کمی بوی استفراغ می دهد به بزرگواری خودتان بخشید.

پ.ن. سیدو می گوید : راستی عادله تا حالا کسی بهت نگفته که اين وبلاگت جرا اين همه سنگين هستش و به اندازه زمان غيبت صغير آقا امام زمان طول ميکشه تا بياد بالا.بابا يک فکر به حالش بکن . ما گناه داريم. رحم کن!!!         این طور است ؟ برای شما هم صفحه ام دیر بالا می آید آیا ؟

 

/ 33 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شاه رخ

پریشبا که یهویی زدم زیر گریه اصغر باورش نمی شد که اتفاقی نیفتاده باشه ( البته اتفاق از نظر اون یه خورده با من فرق می کنه ) صفحه ت مثل رعد و برق بالا میاد کامنتینگت هم مینطور به این حرفا گوش نکن

روهام

نرگس جان تازه من خودمم هنوز تصميم نگرفتم به فرزندی تو عادله در بيام بايد فکر کنم ببينم شما اصلا حريف من می شيد می تونيد از عهده من بر بياييد الکی که نيست فردا من می خوام زن بگيرم بايد خرج عروسی منم بدين تازه!!!

نرگس

بيا عادله خانوم نگفتم!! نگفتم زن!! نگفتم اين پسر زن که بگيره مادر و پدرش رو فراموش ميکنه!! نگفتم اين پسر واسه ما پسر بشو نيست...حالا که اينجور شد ديگه به من نگو بابا...من بابای تو نيستم ..اسمم از اسمت بر ميدارم :دي عادله هر چی ميکشم از دست تو ميکشيم بيا بريم طلاقت بدم

رها

من که بينيم کيپه کیپه هيج بويی احساس نکردم :دی

روهام

از اولشم می دونستم منو دوس نداريد! شما که بچه نمی خواستيد چرا منو اورديد! فکر کردين من عروسکم!؟ اصلا می ذاشتين تو همون شيرخوارگاه آمنه می موندم دو تا آدم حسابی تر از شما بياد منو ببره! حالا خوبه برم معتاد بشم! خوبه برم اکس بترکونم جوان ناکام بشم.. اين بود مهر پدری نرگس خانوم!!!؟ واقعا که...

عادله

روهام جان الهی که قربون اون قد و بالات بشه بابات. اين پدر تو پدر خوبی نيست والا . معتاده . ديدی می خواد منو طلاق بده بره يه زن ۱۴ ساله بگيره .من رختای مردمو شستم تورو بزرگ کردم مادر .بابات هی می رفت دنبال جنگولک بازی مادر جون . خودم کار می کنم خرج عروسيت در بياد . تو غصه نخور همين يه لا گوشتی هم که داری آب ميشه ها !

گمشده

آدم بعضی وقتا بايد بالا بياره تا روحش آرام بگيره...

روهام

بی خود نيست که می گن بهشت زير پای مادران است... بابا نرگس! راستکی می خوای بری يه زن ۱۴ ساله بگيری!؟ ای سنگدل! برو.. برو اصلا جنيفر کانلی رو بگير... خودم بزرگ می شم بعد غلامی مامانم رو می کنم می شه عصای دستش می برم مکه کربلا.... نوکرشم هستم..

عادله

پسرممممممممممم. خدا خيرت بده مادر . الهی خير از جوونيت ببينی . منو سربلند کردی .

محمد

اللهم اشفی کل مريض ببينم اون کامنت بود خير سرت که تو بلاگ من گذاشتی؟ اميدی به درست شدن تو نيست ديگه از دست رفتی. پاينده باشيد.